باینری آپشن چیست ؟ چگونه می توان در آن فعالیت کرد؟

باینری آپشن چیست ؟

باینری آپشن (یا گزینه های باینری – گزینه های دودویی) یک بازار جدید مالی و یک روش عالی برای کسب درآمد در اینترنت است. باینری آپشن یک روش ساده و قابل فهم برای تجارت آنلاین است. دلیل سادگی آن مشخص بودن مقدار سود و ضرر قبل از انجام معامله است.

کلمه باینری (یعنی صفر و یک) اینجا به معنی این است که معامله گران پس از پایان زمان معامله ، یا موفق به گرفتن سرمایه خود به همراه سودِ از پیش تعیین شده می شوند یا هیچ چیز باز نمی گردد.

کلمه آپشن ( به معنی اختیار) : به صورت سنتی، یک قرارداد آپشن به صاحب آن این اختیار را می دهد که کالای با ارزشی را با قیمتی که از پیش تعیین شده و برای یک دوره مشخص بد یا بخرد. توجه کنید که صاحب کالا متعهد و ملزم به یا در قیمت از پیش تعیین شده نمی باشد، او فقط این اختیار را دارد که این معامله را در صورت تمایل انجام دهد. به همین دلیل است که اینگونه قراردادها را آپشن (اختیار) می نامند.

ادامه مطلب در توضیحات


Daitanos آپشن ,باینری ,اختیار ,تعیین ,باینری آپشن ,آپشن چیست منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاور ایمنی آتش نشانی و تاسیسات گرمایش برودت پارس حزب اراده ملّت ایران استان قزوین فروشگاه ممتاز چی | تضمین بهترین خرید اینترنتی از ممتاز چی بانک تم و قالب پاورپوینت رایگان وانلوجق سایت شهر علم اخبار خودرو های داخلی آریا منتخب پارسیان پلی فور دی ال|Play4dl